Moda we wnętrzach na rok 2017

Zaganiani codziennością w tym roku pragniemy wracać do przytulnego mieszkania w którym będą królować kolory, miękkie materiały oraz rzeczy które wywołują miłe wspomnienia. Zmęczeni życiem na wysokich obrotach, uczynimy nasze mieszkania przyjemnym i bezpiecznym miejscem które niechętnie będziemy opuszczać i jeszcze chętniej do nich wracać. Chłodna biel i nieprzytulne wnętrza nie są już mile widziane. Nacisk na wygodę jest znacznie większy-gdyż chcemy żeby nasze życie toczył się wolniej i przyjemniej.

   


zaczerpnięte ze stron: ladnydom.pl, dobrzemieszkaj.pl, morizon.pl

Kolor

Głównym kolorem ulubionym tego roku jest ciemna zieleń- butelkowa zieleń, występujący również w meblach oraz dodatkach.  Jak nie jesteście za kolorem zielonym to z pewnością możecie wybrać każdy inny ciemny odcień koloru . Ciemniejsze bardziej poważne i jednocześnie przytulne. Dobrym wyborem będzie również grafit, granat, terakota, burgund, ochra, cynamon, miedź i migdał.

   


zaczerpnięte ze stron: beds.pl, elle.pl, lampy-sklep.pl

Terakota

Dawno zapomniana wraca jednak do łask, nadając  charakter i ciepło. W wydaniu surowym naturalnym, nie lakierowana. Oczywiście można ją zastosować na ścianie czy podłodze choć czasami wystarczy nawet zestaw doniczek.

    


zaczerpnięte ze stron: imgrum.net, deccoria.pl, kolorymaroka.pl

Korek

Dzięki swojej fakturze również będzie ocieplał wnętrze, mało tego położony na ścianie będzie ją wygłuszał tworząc azyl. Korkowe tablice są jak najbardziej mile widziane. Niezwykle efektowny i funkcjonalny oraz praktyczny.

   


zaczerpnięte ze stron: superwnetrza.pl, info-budownictwo.pl, hagerhome.pl

Tapicerowane wezgłowia

Jak przystało na trendy przytulności, sypialnia i główny w niej mebel również musi się idealnie w to wpisać. Tapicerowane łóżka i wezgłowia, pewnie niektórzy zainwestowali w ten trend już jakiś czas temu.

   


zaczerpnięte ze stron: homesquare.pl, bajkowewnetrza.blogspot.com, wjakwnetrze.pl

Welur / Aksamit

Miękkie fotele, sofy, poduszki, pufy . Dom ma wpływać na nas kojąco i być wygodny w użytkowaniu, pamiętając o funkcjonalności. Te szlachetne materiały nadadzą wnętrzom splendoru i elegancji.

    


zaczerpnięte ze stron: elle.pl, lovingit.pl, designer.ski

Marmur

Nadal w modzie wnętrzarskiej w wielkopłaszczyznowej postaci, tak i w dodatkach. Choć jest drogim materiałem nie trzeba wydawać fortuny, wystarczy zaopatrzyć się w parę akcentów fakturowych, dodając elegancji naszemu przytulnemu wnętrzu.

   


zaczerpnięte ze stron: ladnydom.pl, inspiracjewmoimmieszkaniu.blogspot.pl, homebook.pl

Złoto / miedź / mosiądz

Musi się świecić, rozgrzewając zmysły i wnętrze, niczym zapalona świeca. Prezentując się przy tym elegancko i wytwornie, bezpiecznym rozwiązaniem jest użycie w kliku drobiazgach.  Moc jest w dodatkach.

   


zaczerpnięte ze stron: wnetrzazesmakiem.pl, inspiracaoinesperada.blogspot.com, example.pl

Lamperie

W postaci pomalowania dołu ściany innym kolorem jak i wyłożenie stylowymi panelami. Niczym powrót do przeszłości nadający stylowości. Często jest ciekawym pomysłem na zmianę optyczną proporcji pomieszczenia.

   


zaczerpnięte ze stron: domzpomyslem.pl, homebook.pl, fotobloo.decorolka.pl

Rośliny

Pnącza, paprotki, bluszcze czy powoje, można śmiało się zazielenić . Zwłaszcza w sytuacji smogowej, gdyż rośliny świetnie oczyszczają powietrze. 

   


zaczerpnięte ze stron: urzadzamy.pl, elle.pl, ladnydom.pl

Hygge

Radość z małych rzeczy, które nas uszczęśliwiają nawet koc i kubek gorącej herbaty. Czasami zamiast zmieniać wnętrze mieszkania wystarczy zmienić swoje nastawienie tzn. swoje wnętrze i myśli.

   


zaczerpnięte ze stron: urzadzamy.pl, hygge-blog.com, deccoria.pl

facebook

COPYRIGHT © 2024 ALL RIGHTS RESERVED PROJEKT Z PODPISEM

MADE WITH BY NET-ATAK