Moda we wnętrzach na rok 2013

Tematami przewodnimi jest oszczędność i ergonomiczność w połączeniu z przyjaznym i pomysłowym wnętrzem, czyli minimalizm+kolor+ ekologia (natura). Ważnymi elementami są motywy botaniczne ( roślinne) w postaci dodaktów, które ożywią wnętrze.


 zaczerpnięte za stron: dobrzemieszkaj.pl, urzadzone.pl

Kolory inspirowane wiosną, hitami są: żółty, szmaragdowy oraz trawiasty zielony. Ale z tymi kolorami trzeba się posługiwać umiarkowanie, dobrze się sprawdzają na rok 2013 odcienie ziemi, odcienie stonowane i pastelowe, również w połączeniu z hitami wiosny.


 zdjęcia zaczerpnięte ze stron: fashionable.com.pl, decoinspire.org

Meble natura- surowe drewno, hitem są meble stare którym nadajemy nowy szlif, nowy charakter. Recykling też jest bardzo ważny i twórcze podejście do pozyskanych materiałów.


 zaczerpnięte ze stron: stylowi.pl, buttondesign.pl

Chętnie widziany we wnętrzach jest len, wełna, bawełna, cały czas króluje natura.


 zaczerpnięte ze stron: lawendowykredens.blog.pl, pl.dawanda.com, makehomeeasier.pl

Jeżeli chodzi o inne elementy, dodatki to stawiamy na lustra o różnych kształtach, mogą się znajdować w większej ilości na ścianie. Szkło jest bardzo lubiane przez wnętrza 2013 w postaci wazonów, dzbanów, karafek itd. możemy je łączyć z metalem i mosiądzem.


 zaczerpnięte ze stron: mieszkanioweinspiracje.pl, urzadzone.pinger.pl, scandidecor.blogspot.com

Przy urządzaniu łazienki powinniśmy się kierować, że nie musi być już najmniejszym pomieszczeniem, planujemy ją z rozmachem to ona może być gwiazdą w naszych czterech kątach. Wykorzystujemy nowe rozwiązania instalacyjne, natura- technologia - oszczędność. Układ wyposażenia może być bardziej swobodny, umywalki i wanny nie muszą być przy ścianach a natryski nie muszą mieć brodzików, całość może być nawet odsłonięta na sypialnie, a w naszej łazience może się pojawić sofa.


zdjęcia zaczerpnięte ze stron: urzadzone.pl, fashionable.com.pl


Nowoczesne kuchnie są otwarte z których płynnie przechodzi się do jadalni i salonu. Cenione są stonowane kolory, ale jak najbardziej możemy pokusić się na akcenty kolorystyczne które są hitem w roku 2013 tj. żółty, szmaragdowy oraz trawiasty zielony. Dobór sprzętów AGD powinien być dopasowany, inteligentny oraz energoszczędny.


 zaczerpnięte ze stron: wnetrzarium.pl, mowimyjak.pl 

facebook

COPYRIGHT © 2021 ALL RIGHTS RESERVED PROJEKT Z PODPISEM

MADE WITH BY NET-ATAK